Mūsų įmonė gamina Silikonizuoto pluošto granulės RokdemaBall pagalvių užpildui. Galime derinti granulių dydį bei susukimą pagal Kliento poreikius. Tai pat galime pasiūti pagalvės karkasus iš neaustinės medžiagos spunbond, bei patys prikimšti juos mūsų užpildu ir pristatyti pagalves savo transportu. Tai pat gaminame mixą, kurį sudaro RokdemaBall granulės ir pasirinktas kiekis malto porolono. Mūsų gamybos linija yra visiškai kompiuterizuota, todėl užtikriname pastovią kokybę, naudojame tik aukščiausios rūšies žaliavą.

granules7

Granulių ir porolono čipsų mixas.

Granulių ir malto porolono mixas

Granulių ir malto porolono mixas

RokdemaBall® granulės tinka naudoti kaip užpildą:

granules1Baldinėms pagalvėmėms

Minkštuose balduose

Čiužiniuose

Šiltuose rūbuose

Patalynėje

Minkštuose žaisluose

Sintetinės granulės RokdemaBall® yra naujausias mokslinis ir technologinis produktas, kuris puikiai pakeičia anksčiau naudotas natūralias medžiagas.

Galime gaminti ir nedeges granules UK rinkai.

Granulių RokdemaBall® privalumai: granules2

RokdemaBall® granulės puikus pasirinkimas tiek pigiems baldams, tiek ir aukštos klasės gaminiams.

Galime keisti dizainą pagal kliento poreikius, gali būti labiau susuktos ar palaidesnės, mažesnio ar didesnio diametro.

RokdemaBall® granulės (silokonizuotos, susuktos į rutuliukus, pasižymi antielerginėmis sąvybėmis) putlios, elastingos ir komfortiškos.
Po ilgo naudojimo pagalvėje gali šiek tiek sukristi, tačiau papurenus arba tiesiog palaikius gryname ore, turi savybę atsistatyti ir atgauti pirminę formą.

Lyginant su tradiciniu pagalvių užpildu (iškaršta sintetine žaliava) RokdemaBall® granulės turi šiuos privalumus:

elastingumas:
Tradicinis pagalvių užpildas iškaršta sintetinė žaliava. Gaunasi vientisas pūkų kamuolys, kuris yra visas vienodas. Struktūra jo gaunasi iš vienos gijos. Bet į granules susukti žaliavos kamuoliukai kiekvienas yra šiek tiek skirtingo dydžio ir jį sudaro apie 50 gijų. Kadangi kiekviena granulė sudaryta iš daug gijų ir

 • yra susukta o ne palaidas pluoštas, tai neleidžia pagalvės užpildui susivelti, sukristi, būti vienoje dalyje kietesniam kitoje mikštesniam. Granulės pasiskirsto tolygiai, skirtingas jų dydis neleidžia sulipti ir sukibti tarpusavyje.
 • Ilgas tarnavimo laikas:
  Granulės RokdemaBall® ilgai išlaiko savo gerasias savybes, nesukrenta ir nepakeičia komforto, net ir po daugybės skalbimų.
 • Kvėpavimas:
  Užpildas RokdemaBall® sudarytas iš silikonizuoto pluošto granulių. Pagalvėje granulės nesukimba, tarp atskirų granulių rutuliukų visada išlieka oro tarpai, todėl drėgmė daug geriau išgarinama, taigi pagalvė bus sausa, net kai Jūs prakaituosite, ir nereikės specialiai pagalvės vėdinti lauke, purenti. O paprastas iškaršto pluošto užpildas oro praleidžia daug mažiau.
 • Masažuoja:
  Užpildas RokdemaBall® susideda iš atskirų granulių kamuoliukų jūsų pagalvėje. Tai neleidžia netik sukristi pagalvei, tačiau kiekvienas kamuoliukas juda priklausomai nuo jūsų miego ar sedėjimo padėties. Todėl jaučiamas netik komfortas, tačiau ir mikro masažo efektas.
 • Galima skalbti:
  Užpildas iš  RokdemaBall® granulių atsistato nepaisant didelio svorio spaudimo, nes sudarytas iš atskirų granulių kamuoliukų, kurie yra elastingi ir su oro tarpais. Kadangi granulės yra pakankamai mažos ir nesulimpa tarpusavyje, jos puikiai užpildo laisvus pagalvės tarpus, net po skalbimo.
 • Mažina knarkimą:
  Užpildas RokdemaBall® yra elastingas ir labai komfortiškas, pagalvė su šiuo pluoštu užtikrina optimalią kaklo, galvos ir pečių padėtį. Nuo žmogaus vorio spaudimo granulės pasislenka į mažiau spaudžiamas vietas, todėl pagalvė formuojasi pagal kūno padėtį. Patogus miegas padeda mažinti knarkimą.

 

.